Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
1 » Dokumenty do pobrania2

Dokumenty do pobrania

W tym katalogu znajdziecie Państwo niezbędne dokumenty do pobrania, w tym zlecenie serwisowe, ogólne warunki gwarancji na oferowany przez sklep towar oraz wykonywane usługi naprawy

 
Pobierz zlecenie serwisowe Zlecenie serwisowe - dokument w pdf, który należy wypełnić przed wysłaniem sprzętu do naprawy. Formularz należy wypełnić z poziomu przeglądarki pdf (pola w kolorze żółtym) i po wydrukowaniu proszę podstemplować pieczęcią firmową w odpowiednim polu i podpisać. Zlecenie serwisowe proszę wysłać wraz ze sprzętem przeznaczonym do naprawy.
Pobierz zlecenie serwisowe Ogólne Warunki Gwarancji Serwisowej - na podstawie której dokonywane są naprawy sprzętu w ramach gwarancji.
Pobierz zlecenie serwisowe FOLDER REKLAMOWY - naprawy sprzętu telekomunikacyjnego
 Pobierz zlecenie serwisowe  Opis usterek karty Alcatel Z24 - dokument w pdf, w którym można zaznaczyć porty na karcie, które są uszkodzone. Dostępne uszkodzenia to szumy i trzaski, brak dzwonka lub port głuchy.
 Pobierz zlecenie serwisowe  Opis usterek karty Alcatel Z32/eZ32 - dokument w pdf, w którym można zaznaczyć porty na karcie, które są uszkodzone. Dostępne uszkodzenia to szumy i trzaski, brak dzwonka lub port głuchy.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...